Agenda

mei

25mei(mei 25)12:00(mei 25)12:00BLAZE! Festival in HeerenveenCentrum HeerenveenPlein:Muziekplein

25mei(mei 25)19:30(mei 25)19:30Finale Heerenveen’s Got Talent!De RinkelbomPlein:Dansplein,Muziekplein,Theaterplein

juni

Geen evenementen gevonden

juli

Geen evenementen gevonden

Muziekplein deelnemers: verenigingen

NAAM REGIO WEBSITE
Accordeonorkest De Nihona's Oude- en Nieuwehorne
Ateliers Majeur Heerenveen Zie website voor regionaal cursusaanbod: http://www.ateliersmajeur.nl/
Bigband Heerenveen Heerenveen www.bigbandheerenveen.nl
Bjusterbaarlik http://www.bjusterbaarlik.frl/
Chr. Brassband "Advendo" Oudeschoot www.brassbandadvendo.nl
Chr. Brassband Pro Rege Heerenveen www.proregeheerenveen.nl
Chr. Fanfare Soli Deo Gloria Nes www.sdg-nes.nl
Chr. Gemengd koor Euphonia Akkrum Fb: EuphoniaAkkrum
Chr. Muziekvereniging De Vrije Fries Oude- en Nieuwehorne Fb: cmvdevrijefries
De Glasblazers Heerenveen www.deglasblazers.nl
Ensemble Tiramisu Heerenveen www.koor-tiramisu.nl
Fedde S. Big Band Heerenveen www.feddesbigband.nl
Florashantys Heerenveen www.florashantys.nl
Heerenveens Interkerkelijk Mannenkoor CREDO Heerenveen www.mannenkoor-credo.nl
Heerenveens Muziek Corps Heerenveen www.heerenveensmuziekcorps.nl
Het FlowerPowerKoor Heerenveen www.hetflowerpowerkoor.nl
Hortus Vocalis Heerenveen www.sites.google.com/site/collvocalefryslan/kernkoor-hortus-vocalis
Jan de Roassjongers Oude- en Nieuwehorne Fb: jan.deroassjongers
Koor De Reade Hoeke Heerenveen www.koordereadehoeke.nl
Koor Zang en Vriendschap Jubbega duimejen@hetnet.nl
Lord's Moor Singers Heerenveen www.lordsmoorsingers.nl
Muziekvereniging "Crescendo" De Knipe www.crescendodeknipe.nl
Muziekvereniging Concordia Aldeboarn Fb: concordiaaldeboarn
Muziekvereniging Excelsior Hoornsterzwaag Fb: muziekverenigingexcelsiorjubbega
Muziekvereniging Excelsior Jubbega Fb: muziekverenigingexcelsiorjubbega
Muziekvereniging Harmonie Akkrum www.harmonieakkrum.nl
Norden Singers Heerenveen www.nordensingers.nl
Oratoriumkoor COV Heerenveen www.covheerenveen.nl
Popkoor Akkrum Akkrum www.popkoorakkrum.nl
Popkoor Let's Try Oude- en Nieuwehorne
Pream Sjongers De Knipe www.preamsjongers.nl
Seniorenkoor Wy dogge ús bêst Haskerdijken www.wydoggeusbest.nl
Shantykoor De Kromme Knilles Sjongers Nes www.krommeknillessjongers.nl
Shantykoor Odd Swallows Heerenveen www.oddswallows.nl
Sjonggroep Twalûd Aldeboarn idskevanderbij@hotmail.com
Sjongnocht Oude- en Nieuwehorne www.oude-nieuwehorne.nl/dorpsvisie/verenigingen/sjongnocht
t Sjongfolk Hoornsterzwaag wietskebijstra@hotmail.com
Toonkunstkoor Heerenveen Heerenveen www.toonkunstkoorheerenveen.nl
Vrouwenkoor De Feanwiven Heerenveen www.feanwiven.nl
Zangkoor De Woudklank Oranjewoud www.zangkoor-dewoudklank.nl
De Boarnsjongers Aldeboarn matsjeveenstra@gmail.com
DoDO Bluesnight Haskerdijken www.dodobluesnight.nl
Popkoor Sing4You Heerenveen www.facebook.com/popkoorSing4You

Muziekplein deelnemers: docenten

NAAM REGIO ACTIVITEIT WEBSITE
Hans Voerman Aldeboarn Piano / hammond orgel / keyboard www.voermanproducties.nl
Arjan van der Boom Heerenveen Cello / bas www.cello-en-bas.nl
Arjan Buter Gitaar www.demuziekbende.nl/page/view/18/arjan-buter
Ars Musica Blokfluit / saxofoon / dwarsfluit / koper / slagwerk / cello /piano / viool / fagot / zang www.arsmusica.nu
Cees Bouma Accordeon / trekharmonica / keyboard bougraaf@chello.nl
Muziekcentrum De Speeldoos Gitaar / zang / viool / saxofoon / klarinet / piano / keyboard / orgel www.muziekles-speeldoos-heerenveen.nl
Eelco Engelsma Gitaar www.ateliersmajeur.nl/cultuuraanbieders/gitaar-spylerij-eelco-engelsma/
Froukje Hoekstra Koper / dirigent www.ateliersmajeur.nl/cultuuraanbieders/koperblazen-froukjehoekstra/
Gitaarschool Friesland Gitaar / basgitaar www.gitaarschoolfriesland.nl
Hanno de Vries / HDV Music Gitaar / bas www.hdvmusic.nl
Hans Voerman Piano / hammond orgel / keyboard www.voermanproducties.nl
Ineke Buit Piano www.pianoschool-ineke.nl
Janneke Boeschoten Viool www.aristidecc.wixsite.com/jannekeboeschoten
Jasper Dijkstra Zang www.demuziekbende.nl/page/view/16/jasper-dijkstra
Jelle Visser Saxofoon / dirigent / Arrangeur www.jellevisser.com
Marcia van Eldik Zang www.zangzolder.nl
Margarita Abazyan Piano www.piano-aanbod.nl/advertentie/2913
Marianne Heeres Blokfluit / barokensemble www.muziekopmaatzuidhorn.nl
Marianne Wijbenga Dwarsfluit www.mariannewijbenga.nl
Martijn Reitsema Keyboard www.demuziekbende.nl/page/view/15/martijn-reitsema
Mooibroek Music Gitaar / muziektherapie www.mooibroekmusic.nl
Moustapha Seck Djembé www.moustaphaseck.nl
Musykfabryk Oefenruimte / opnamestudio / Gitaarles www.musykfabryk.nl
Paul van der Voort Blokfluit / Ensemble www.paulvandervoort.0catch.com
Percy Hoff Gitaar / basgitaar www.gitaarschoolfriesland.nl
Robert van Galen Gitaar / keyboard / bandcoach www.robertvangalen.nl
Teke Hettinga Viool / muziektheater www.tekehettinga.nl
Victoria Nair-Price AMV / Blokfluit www.victorianairprice.com
Vocalliezz zangschool Zang www.vocalliezz.nl
Zing een deuntje Zang / muziekles / musical www.zingeendeuntje.nl