Agenda

februari

15decallday14apralldayFRYSK – 100 jaar schilderkunst in FrieslandMuseum BelvedèrePlein:Beeldende Kunst Plein

15dec(dec 15)09:0014apr(apr 14)09:00Tentoonstelling FRYSK: 110 jaar schilderkunst in Heerenveen in Museum HeerenveenMuseum HeerenveenPlein:Beeldende Kunst Plein

02feballday24alldayNadja Willems exposeert in de Pronkkeamer van Museum HeerenveenMuseum HeerenveenPlein:Beeldende Kunst Plein

maart

Geen evenementen gevonden

april

Geen evenementen gevonden

Beeldende Kunst Plein deelnemers

NAAM REGIO ACTIVITEIT WEBSITE
Ateliers Majeur Heerenveen http://www.ateliersmajeur.nl/
Birgit Speulman Jubbega Kunstenaar / kunsteducatie www.alleskan.frl
Christiaan Kuitwaard Heerenveen Kunstenaar / cursussen www.christiaankuitwaard.nl
De Munnik Heerenveen Heerenveen http://www.de-munnik-heerenveen.nl/
Ferdinand Domela Nieuwenhuis Heerenveen http://www.ferdinanddomelanieuwenhuis.nl/
Fotoclub Heerenveen Heerenveen http://www.fotoclubheerenveen.nl/
Galerie Loof Jubbega Galerie www.galerieloof.nl
Gerrit Terpstra Heerenveen Kunstenaar / cursussen www.gerritterpstra.nl
Greetje Keuning Jubbega Fotograaf / cursussen www.frbfotografie.nl
Hanneke Pereboom Heerenveen Kunstenaar / cursussen www.galeriepereboom.nl
Hanneke Pereboom Oudehorne Kunstenaar / cursussen www.galeriepereboom.nl
Heerenveen Museum Heerenveen http://www.heerenveenmuseum.nl/
Het mobiele naaiatelier / Mariken Biegman Jubbega Kunstenaar / kunsteducatie www.hetmobielenaaiatelier.nl
Jan Kerkstra Heerenveen Edelsmid / cursussen www.thejewelrystory.com
Janita Baron Heerenveen Kunsthistorica / cursussen www.nieuweblikopkunst.nl
Kirsten Krijthe Gersloot Kunstenaar / cursussen www.kirstenkrijthe.nl
Kirsten Krijthe Heerenveen Kunstenaar / cursussen www.kirstenkrijthe.nl
Kunstlokaal no. 8 Jubbega Galerie www.kunstlokaalno8.nl
Kunstroute Heerenveen Heerenveen Kunstroute www.kunstrouteheerenveen.frl
Marcel Prins Jubbega Kunstenaar / kunsteducatie www.alleskan.frl
Marije Bouman Heerenveen Kunstenaar / cursussen www.marijebouman.nl
Marion Hazenberg / Erya-art Heerenveen Kunstenaar / cursussen Fb: eryaartNL
Marjan Deenen Heerenveen Kunsteducatie www.deenendingen.nl
Melklokaal Heerenveen Galerie www.melklokaal.nl
Mineralogisch Museum Grou http://mineralengrou.nl/blog/aldeboarn-uldrik-bottema/
Mirjam Toorenbeek Heerenveen Kunstenaar www.mirjamtorenbeek.nl
Museum Belvedere Oranjewoud https://www.museumbelvedere.nl/
Rens Hoekstra Akkrum Kunstenaar / cursussen www.renshoekstra.nl
Schilderclub de Munnik Heerenveen Schilderclub www.de-munnik-heerenveen.nl
Stichting Oude Liefde Heerenveen Atelier / kunstruimte www.oudeliefde17.nl
Denise Visser Nes Kunstenaar / cursussen www.Nesserart.nl
Ria Scheeper Luinjeberd Kindertekendocent www.dekleurendriehoek.nl